Proč pro oběd k nám? 

Oběd v krabičce od Fitness Food Menu Poděbrady ocení zejména ti, kteří nemají v průběhu týdne možnost trávit hodiny v kuchyni a přesto se chtějí zdravě najíst. Obědy, které nabízíme jsou nejen zdravé, ale i chutné. 

Jídlo připravujeme vždy čerstvé na každý den a vy si ho odnesete (nebo necháte dovézt) v praktické krabičce, bezpečně uzavřené speciální fólií. 

Naše polední menu je součástí nutričně vyváženého pětichodového menu, které je velmi pečlivě sestavováno. 

Dbáme na to, aby použité suroviny byly kvalitní a zdravé.  Proto namísto klasické bílé mouky používáme mouku celozrnnou, jednoduché cukry nahrazujeme kvalitním ovocným, javorovým sirupem či medem, sojové smetany a sojanézy volíme namísto tučných smetan a majonéz, samozřejmostí  jsou kvalitní olivové oleje a další.  

A pamatujte, že zdravé nemusí znamenat nudné.  Nebojte se ochutnat to, co třeba ještě neznáte. Taková řecká musaka s krůtím masem dokáže s chuťovými buňkami doslova zázraky. Stejně jako zdánlivě obyčejná bramborová kaše, pokud je ve variantě s pohankou *. 

Dopřejte si zdravý a jednoduše skvělý oběd v krabičce.


* Věděli jste, že ....... 

pohanka je velice prospěšná lidskému organismu, proto by měla patřit ke stálicím našeho jídelníčku. Nejdůležitější látkou, kterou pohanka obsahuje je rutin, který podporuje vstřebávání vitamínu C. Navíc příznivě působí na cévy a celý cévní systém vůbec. 

- regeneruje jaterní buňky

- snižuje riziko trombózy, infarktu a mozkové mrtvice

- odstraňuje popraskané žilky v oku  atd.